Archiwum

 • Wszystkich wizyt: 74887
 • Dzisiaj wizyt: 2
 • Wszystkich komentarzy: 4144

Udarowo

Mniej więcej od lipca brygada fajnych panów robi pod moim oknem boisko szkolne. Ułożyli zieloną trawkę z plastikowych wycieraczek (tak mniej więcej to wygląda, ja bym się nie chciała na tym przewrócić), zrobili białe i żółte linie, a przez cały ten czas miałam ich o rzut okiem przez balkon. Fajnie było.

Ale teraz już nie jest. Wzięli się za murki wokół boiska. Oczywiście nie mogą ich wyburzać swoją wiertarą o np 12:30, czas na udary jest od 8 do 9. To jest właśnie najbardziej wkurzające, bo gdy o ósmej zaczynam (wg tej części mózgu odpowiedzialnej za sen) brać udział w wojnie względnie czekam w poczekalni u dentysty, o dziewiątej już mam dość podobnych rozrywek i definitywnie się budzę. Robię kawę, włączam komputer – i cisza. I tak jest od czwartku, z przerwą na weekend.

A mi jest z tym niefajnie, bo mój dzień ostatnio kończy się wraz z programem „Gotuj z Kuroniem”, ale w sensie powtórką, która zaczyna się o 2:40, więc 9 to zdecydowanie za wcześnie na wybudzanki.

5c komentarze/y do Udarowo

 • Zorrooo

  Proponuje subtelny ostrzal zgnilymi jajami zza wegla.

  Skutkuje w 100 procentach.

 • whoever

  A jakby ich tak sposobem?
  Idziesz spać o 21-ej, wstajesz o 6-ej rano, bierzesz leżaczek, ręczniczek i lecisz się opalać w rozkosznym negliżu właśnie tam gdzie powinni „udarować”.
  I mówisz im: ach, codziennie się tu chciałam z rana opalać, ale nie będę panom przeciez przeszkadzać.
  Po czym panowie kurtuazyjnie godzą się od następnego dnia zaczynać wiercenie w późniejszych godzinach.
  Sposób ma jedną wadę – trzeba tam codziennie latać się opalać :-))

 • kurt

  Po prostu do nich strzelaj…

 • elwu

  a moze tak: rozstaw budelki z piwem co 50m w kierunku jak najdalszym, jezeli to prawdziwi budowlancy, to sprawa z glowy :)

 • gerhard

  Ostatnio też wpadłem na Kuronia…
  G.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>