Archiwum

  • Wszystkich wizyt: 74887
  • Dzisiaj wizyt: 2
  • Wszystkich komentarzy: 4144

Aktualizacyjnie

Z dużą przyjemnością wróciłam do starych notek. Poczytałam kilka dziewczynkom na głos i były zachwycone. I myślę, że szkoda byłoby przestać całkiem, więc.

Aurelia ma teraz ponad 10 lat. Tak, wiem, to niemożliwe, dopiero ją urodziłam. Tymczasem jest bardzo mądrym i ślicznym czlowiekiem, o lekko sarkastycznym i mocno wysublimowanym poczuciu humoru. Na drugie powinna mieć Empatia. Potrafi zrobić mi, zanim wstanę, kawę i herbatę, posłodzone i omleczone dokładnie tak jak lubię, i żebym mogła wybrać na co mam ochotę. Nadal najbardziej na świecie lubi mleko, nutellę i spanie ze mną. Zmieniliśmy jej szkołę ze znienawidzonej na ulubioną, świetnie dogaduje się z dziewczynami i chlopakami. Chodzi na szachy i gimnastykę artystyczną.

 

Malwina w styczniu skończy 7 lat, chodzi do zerówki. Umie napisać ledwo „Malwinka” oraz „mama”, ale odziedziczyła po mnie tego skila, że doskonale umie dobrać metody działania do sytuacji, w związku z czym osiąga to, czego chce bez większego wysiłku czy starania. Najbardziej lubi jeść i oglądać Gumballa na tablecie. Nadal jest dość fochowata, ale tak przy tym słodka i urocza, że wszyscy ją lubią.

 

Ja zostawiłam polowania, a znalazłam inną pracę, pierwszy raz w życiu w pełnym wymiarze godzin – tak tuż przed czterdziestką. Mimo że zawsze wydawało mi się to czymś kompletnie nie dla mnie, okazało się, że świetnie się z tym czuję. Odkrywam niedostępne dla freelancera wartości: pracę w grupie, udział w budowaniu czegoś większego, przyjemność ze spotykania kolegów i koleżanek z pracy. Nowe i fajne. Przy tym nadal dużo wyjeżdżam służbowo w nowe miejsca.

 

Z Rikim się ścinam w trybie normalnym dla małżeństwa z takim stażem, godzę w trybie Znających się wesołków.

 

Mamy dwa koty, jednego chomika. Fajnie jest.

1 komentarz do Aktualizacyjnie

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>